Ps Miro: Pozývam ťa!

Miro Toth

Keď sme v roku 2001 poriadali prvú TURBULENCIU, naozaj sme netušili, čo všetko Boh chystá. Začali sme skromne, v priestoroch Kresťanského centra v Nových Zámkoch, kde sme rozbiehali nový cirkevný zbor. TURBULENCIU sme spočiatku organizovali ako mládežnícku konferenciu. My sami sme boli mladí – a aj naša služba sa primárne orientovala na mladú generáciu. Od tých čias sa na konferencii prestriedali desiatky účinkujúcich z mnohých kútov sveta – od Dánska cez USA až po Nový Zéland.

Mnoho sa za 20 rokov zmenilo – naše účesy, hudobný prejav, priestory. Vymenili sa generácie, zmenili sme halu a zvýšili hlasitosť. Ale jedna vec sa nezmenila. Stále máme tú istú vášeň pre prebudenie. Stále sme zanietení pre Božie kráľovstvo. A stále veríme v mladú generáciu. TURBULENCIA po 20 rokoch znie a vyzerá inak. Ale tlkot nášho srdca sa nezmenil. A tlkot Božieho srdca sa samozrejme taktiež nezmenil.

Stále máme tú istú vášeň pre prebudenie. Stále sme zanietení pre Božie kráľovstvo. A stále veríme v mladú generáciu.

Pozývam ťa na ročník 2020. Príď Letnice 2020 stráviť s nami. Nenechaj si ujsť mimoriadnu príležitosť. Pozvali sme skvelých hostí – o nich neskôr… Ale nikdy to nie je o hosťoch, o spíkroch a kapelách. Je to o našom hlade po Bohu a o jeho navštívení. Príď s očakávaním, vnútorným hladom po ŇOM.

On je NAJ. Nik a nič ťa nenaplní tak ako on. Život s ním je NAJ – NAJvzrušujúcejší, NAJpremakanejší, NAJpožehnanejší, NAJvydarenejší, NAJzmysluplnší, NAJúžasnejší, NAJneočakávateľnejší, NAJbombastickejší. Presne taký je život s ním, na hrane viery, 24/7. A to najlepšie ešte len príde. On si najlepšie víno vždy necháva na koniec!

Takže neostaň doma. Prihlás sa. Kúp si lístok ešte dnes. Sleduj túto stránku pre viac info. Podieľaj sa na našej kampani. A hlavne príď hladný.

Budem ťa čakať!

Ps Miro Tóth

Leadpastor Kristus mestu / Church planter Equippers Budapest

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *